Artık Çocuklarınız Güvende, Havuzunuz Temiz Olsun ..

Otomatik havuz güvenlik panjurlarıyla gözünüz arkada kalmasın. Tek tuşla havuzunuzu ister kapalı ister açık hale getirin. İçiniz ferah kalsın. Trakpool’ un sizlere sunduğu güvenlik panjuru çeşitlerinden dilediğinizi seçin, bir günlük montaj işlemiyle havuzunuzu bir güvenlik problemi olmaktan çıkarın.

Havuz güvenlik panjuru gövdesinin boşluklu yapısı sayesinde su yüzeyinde yüzerek ilerler. Yaklaşık bir dakika gibi kısa bir süre içerisinde havuzunuzu tek düğmeyle kapalı hale getirir.

Bir havuz ile sosyal ve unutulmaz deneyimler yaratmak.

Havuz sahiplerinin havuza sahip olmaktan keyif almalarının bir diğer nedeni de sosyal yönüdür. Havuzlar, partilere ve toplantılara ev sahipliği yapmak için harika bir yer olabileceği gibi, arkadaşlarınız ve ailenizle kaliteli zaman geçirmek için de harika bir yer olabilir. İster barbekü, ister havuz partisi düzenliyor olun, ister sadece su kenarında takılın, havuz insanları bir araya getirmenin ve kalıcı anılar yaratmanın harika bir yolu olabilir.

ÖZEL HAVUZLAR

Beton havuzlar harika bir kişiselleştirme sunar. Bahçenizin manzarasına, seçkin mimarinize uygun veya en çılgın havuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir havuz hayal edin.

Özel tasarım aynı zamanda ev ayakları, istinat duvarları, sınırlar ve hatta dar bir ev sokağı gibi yapılara yakın çalışma gibi değişken saha koşullarını da dikkate alır. Yüksekliklere uyacak şekilde özelleştirme, kaybolan bir ıslak kenarın, bir cam panelin veya yükseltilmiş bir spa’nın eklenmesini içerebilir.

Mimariniz, alan kısıtlamalarınız ve bütçeniz için mükemmel havuzu özel olarak tasarlayabiliriz.

Yeni bir havuz inşa etmenin birçok karar vermeyi gerektirdiğini anlıyoruz, bu nedenle bütçenize, yaşam tarzınıza ve mimarinize uygun bir havuz seçmenize yardımcı oluyoruz.

İyileştirilmiş sürecimiz, her projenin belirlenen zaman çerçevesi ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. SİZİN evinize, SİZİN arka bahçenize ve SİZİN ihtiyaçlarınıza uygun işlevsel havuz tasarımları sunma konusunda son derece tutkuluyuz.

ÜREN HAVUZ, 1998’den bu zamana kadar Sadece Havuz SEKTÖRÜNDE olan bir firmayız. Yaşam tarzınız, arka bahçeniz, mimariniz ve bütçenizle mükemmel uyum içinde yüksek kaliteli havuzlar ve spalar sunmaktan gurur duyuyoruz.

YÜZME HAVUZU TASARIMI

İhtiyaçlarınıza uygun tasarım hizmeti

ÜREN HAVUZ ,  işlevsel olduğu kadar yenilikçi ve şık olan ısmarlama yüzme havuzları tasarlama konusunda uzmanlaşmıştır. Evinize uygun özel bir çözüm seçmenin önemini anlıyor ve mülkünüz için doğru kurulumu aldığınızdan emin olmak için inşaat ve kurulumda yılların deneyimine güveniyoruz. Bir yüzme havuzu tasarlamanın ve inşa etmenin ne kadara mal olacağını . Mevcut Alana Göre Uygun Yüzme Havuzu Şeklini Planlayan Yaratıcı Yüzme Havuzu Tasarım Ekibimiz Var. Lüks Havuz Tasarım Becerilerimiz, En İyi Havuz Tasarımları Profesyonelliği İçin Çalışmaya Kararlı Ekibimiz Tarafından Sürdürülür.

Yüzme Havuzu İnşaatı, Tadilatı ve Bakımı

ÜREN Havuz Şirketi, ısmarlama açık, kapalı, bodrum ve özel havuzlarI yapan ayrıca eski havuzları ve yeniliyor ve canlandırıyoruz. Ek olarak, seçkin ekibimiz kapsamlı yüzme havuzu ve spa servis ve bakımı sunmaktadır. Önde gelen yüzme havuzu şirketinden ihtiyacınız olan her şey.

Yeni bir yüzme havuzu, havuz tadilatı veya güvenilir bir servis ve bakım yüklenicisi arıyorsanız, ilk görüşme için güler yüzlü ekibimizi 05332737612-05496511849 numaralı telefondan arayın

YÜZME HAVUZU BAKIMI

Düzenli Yüzme Havuzu Bakımı Veya Haftalık Havuz Bakımı Arıyorsanız

Bizi Arayın 05332737612-05496511849