ÖZEL HAVUZLAR

Beton havuzlar harika bir kişiselleştirme sunar. Bahçenizin manzarasına, seçkin mimarinize uygun veya en çılgın havuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir havuz hayal edin.

Özel tasarım aynı zamanda ev ayakları, istinat duvarları, sınırlar ve hatta dar bir ev sokağı gibi yapılara yakın çalışma gibi değişken saha koşullarını da dikkate alır. Yüksekliklere uyacak şekilde özelleştirme, kaybolan bir ıslak kenarın, bir cam panelin veya yükseltilmiş bir spa’nın eklenmesini içerebilir.

Mimariniz, alan kısıtlamalarınız ve bütçeniz için mükemmel havuzu özel olarak tasarlayabiliriz.

Yeni bir havuz inşa etmenin birçok karar vermeyi gerektirdiğini anlıyoruz, bu nedenle bütçenize, yaşam tarzınıza ve mimarinize uygun bir havuz seçmenize yardımcı oluyoruz.

İyileştirilmiş sürecimiz, her projenin belirlenen zaman çerçevesi ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. SİZİN evinize, SİZİN arka bahçenize ve SİZİN ihtiyaçlarınıza uygun işlevsel havuz tasarımları sunma konusunda son derece tutkuluyuz.

ÜREN HAVUZ, 1998’den bu zmana kadar Sadece Havuz SEKTÖRÜNDE olan bir firmayız. Yaşam tarzınız, arka bahçeniz, mimariniz ve bütçenizle mükemmel uyum içinde yüksek kaliteli havuzlar ve spalar sunmaktan gurur duyuyoruz.