Hakkımızda

Biz Kimiz?

Prensiplerle yola çıkan ÜREN HAVUZ, oluşturduğu dinamiklerinin farkına vararak "sürekli kaliteli hizmet"i hedef belirlemiştir. Kurumlara ve bireylere yönelik sunulan katma değerli fiber ürünler ile betonarme havuz yapımında, havuz ekipmanları havuz kimyasalları nokyasında Türkiye'nin uzmanlaşmış firma ürünlerinin satışı ve kurumunu yapmaktayız..

Yüzme havuz sektöründe 25 yıldır ÜREN HAVUZ olarak;

Hayalinize İlham veren ürünleriyle, Tasarımlarımızla gerçeğe dönüştürme sürecini keyifli bir deneyim haline getirmek için sizlerleyiz. Tarzınıza uyan ve mülkünüze sorunsuz bir şekilde entegre olan nefes kesici bir yüzme havuzu elde etmenizi sağlıyoruz.

25 yıllık deneyim ve tecrübemizle sahip olduğumuz güçle

Fiberglass yüzme havuzunda, Betonarme yüzme havuzu, Sauna, Türk Hamamı yapımında

sizlerle olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız.

Fiberglass havuz,

Sızdırma ve tadilat derdi olmayan, Antibakteriyel ve hijyenik, Yosun tutmayan ve Fiber yüzme havuzlarının monoblok prefabrik yapısı ve tüm havuz ekipmanlarının fabrika ortamında montajlı şekilde uygulanması hızlı ve kolay kurulum imkanı sağlaması, Kimyevi maddelere, ısı şoklarına, her türlü hava koşulalları ve ultraviyole ışınlarına dayanıklı olan FİBERGLASS yüzme havuzlarını Yazlık evinizde, villanızda, bağ evinizde ömür boyu kullanabileceğiniz pratik, ekonomik, modern görünümleriyle sizlerle buluşturmanın verdiği mutlulukla hizmet vermekteyiz.

Betonarme Havuzu:

Hayalinizdeki havuzu tarif edinin biz sizin hayalinizi gerçekleştirelim. Betonarme havuz yapımında yılların deneyimini usta kadromuzla sağlamaktayız. Havuzlarınızın su değerlerini yakından takip eden ekibimiz kullanmanız gereken kimyasallar hakkında her zaman sizlerle irtibat halindedir. Havuzunuzun keyfine keyif katan havuz ekipmanlarının satışı ve uygulamasında sizlerleyiz.

Üren Havuz’la Havuzlarınıda Keyif Dolu Anların Tadını Çıkarın

Bir sonraki tatilinizi neden bekleyesiniz?

İlham verici olasılıklardan oluşan bir tasarım alın.

  • Yüzmeye Hazırmısın
  • Özel Müşteriler İçin
  • Garantili
  • Kendinize Ait Bir Stil
  • Uzun Ömürlü
  • Hızlı Kurulum

ÖZEL MÜŞTERİLER İÇİN ÖZEL HAVUZLAR

Başlamaya hazır mısın?