ÖZEL HAVUZLAR

Beton havuzlar harika bir kişiselleştirme sunar. Bahçenizin manzarasına, seçkin mimarinize uygun veya en çılgın havuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir havuz hayal edin.

Özel tasarım aynı zamanda ev ayakları, istinat duvarları, sınırlar ve hatta dar bir ev sokağı gibi yapılara yakın çalışma gibi değişken saha koşullarını da dikkate alır. Yüksekliklere uyacak şekilde özelleştirme, kaybolan bir ıslak kenarın, bir cam panelin veya yükseltilmiş bir spa’nın eklenmesini içerebilir.

Mimariniz, alan kısıtlamalarınız ve bütçeniz için mükemmel havuzu özel olarak tasarlayabiliriz.

Yeni bir havuz inşa etmenin birçok karar vermeyi gerektirdiğini anlıyoruz, bu nedenle bütçenize, yaşam tarzınıza ve mimarinize uygun bir havuz seçmenize yardımcı oluyoruz.

İyileştirilmiş sürecimiz, her projenin belirlenen zaman çerçevesi ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. SİZİN evinize, SİZİN arka bahçenize ve SİZİN ihtiyaçlarınıza uygun işlevsel havuz tasarımları sunma konusunda son derece tutkuluyuz.

Yüzmenin sağlık ve rahatlama faydaları.

Öncelikle, yüzme havuzları aktif ve sağlıklı kalmanın rahat ve keyifli bir yoludur. Yüzme, her yaştan ve zindelik seviyesinden insanın yapabileceği düşük etkili bir egzersizdir ve kardiyovasküler sağlığın ve kas tonusunun iyileştirilmesine yardımcı olabilecek tam vücut egzersizi sağlar. Yüzme, fiziksel faydalarına ek olarak, stresi azaltmak ve uzun bir günün ardından rahatlamak için harika bir yol olabilir. Pek çok insan, suyun yatıştırıcı seslerinin ve hislerinin gevşemelerine ve zihinlerini boşaltmalarına yardımcı olduğunu fark eder.