Yüzme havuzları tasarlıyor, inşa ediyor, yeniliyor ve bakımını yapıyoruz

 ÖZEL HAVUZLAR

Beton havuzlar harika bir kişiselleştirme sunar. Bahçenizin manzarasına, seçkin mimarinize uygun veya en çılgın havuz hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek bir havuz hayal edin.

Özel tasarım aynı zamanda ev ayakları, istinat duvarları, sınırlar ve hatta dar bir ev sokağı gibi yapılara yakın çalışma gibi değişken saha koşullarını da dikkate alır. Yüksekliklere uyacak şekilde özelleştirme, kaybolan bir ıslak kenarın, bir cam panelin veya yükseltilmiş bir spa’nın eklenmesini içerebilir.

Mimariniz, alan kısıtlamalarınız ve bütçeniz için mükemmel havuzu özel olarak tasarlayabiliriz.

Yeni bir havuz inşa etmenin birçok karar vermeyi gerektirdiğini anlıyoruz, bu nedenle bütçenize, yaşam tarzınıza ve mimarinize uygun bir havuz seçmenize yardımcı oluyoruz.

İyileştirilmiş sürecimiz, her projenin belirlenen zaman çerçevesi ve bütçe içinde tamamlanmasını sağlar. SİZİN evinize, SİZİN arka bahçenize ve SİZİN ihtiyaçlarınıza uygun işlevsel havuz tasarımları sunma konusunda son derece tutkuluyuz.

ÜREN HAVUZ, 1998’den bu zmana kadar Sadece Havuz SEKTÖRÜNDE olan bir firmayız. Yaşam tarzınız, arka bahçeniz, mimariniz ve bütçenizle mükemmel uyum içinde yüksek kaliteli havuzlar ve spalar sunmaktan gurur duyuyoruz.

Bir havuz ile sosyal ve unutulmaz deneyimler yaratmak.

Havuz sahiplerinin havuza sahip olmaktan keyif almalarının bir diğer nedeni de sosyal yönüdür. Havuzlar, partilere ve toplantılara ev sahipliği yapmak için harika bir yer olabileceği gibi, arkadaşlarınız ve ailenizle kaliteli zaman geçirmek için de harika bir yer olabilir. İster barbekü, ister havuz partisi düzenliyor olun, ister sadece su kenarında takılın, havuz insanları bir araya getirmenin ve kalıcı anılar yaratmanın harika bir yolu olabilir.

Yüzme havuzu ile evinize değer katıyor.

Havuzlar, sosyal ve sağlık yararları sağlamanın yanı sıra bir eve değer katabilir. Havuzlar, birçok ev alıcısı için cazip bir kolaylıktır ve bir mülkün değerini artırabilir. Bu, özellikle evinizi yakın gelecekte satmayı düşünüyorsanız kullanışlıdır.

Kişisel bir vaha ile sıcağı yenmek.

Havuzlar ayrıca yaz sıcağını yenmek için mükemmel bir yol olabilir. Bir havuz, dışarıdaki hava kavurucu olduğunda serinletici ve serinletici bir soluklanma sağlayabilir. Bu, özellikle sıcak iklimlerde yaşayan veya yaz aylarında serin kalmaya ve eğlenmeye ihtiyaç duyan küçük çocukları olan kişiler için önemlidir.

Havuz sahibi olmanın lüks keyfi

Son olarak, birçok insan lüks ve keyifli bir tesis olarak havuza sahip olmaktan keyif alır. İstediğiniz zaman kendi arka bahçenizde yüzebilmenin özel bir yanı var. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı havuz aksesuarı ve oyuncağıyla, havuz deneyiminizi kişisel tercihlerinize göre uyarlamak çok kolay.